Frederik Engel Plevier, 19141993 (aged 78 years)

Name
Frederik Engel Plevier
Given names
Frederik Engel
Nickname
Frits
Surname
Plevier
Birth July 4, 1914 28 23
Occupation
Kelner

Death of a grandfatherEngel Bruins
June 24, 1921 (aged 6 years)
Death of a grandmotherAafje Vrouwe
February 13, 1922 (aged 7 years)
Birth of a brotherWillem Marinus Plevier
November 28, 1922 (aged 8 years)
Death of a grandfatherJohannes Jacobus Plevier
October 9, 1927 (aged 13 years)
Death of a fatherJohannes Jacobus Plevier
May 18, 1944 (aged 29 years)

Burial of a fatherJohannes Jacobus Plevier
May 20, 1944 (aged 29 years)
Shared note: Begraven op R.K kerkhof "St Barbara" te Amsterdam
Birth of a sonWalter Henricus Willem Plevier
October 12, 1950 (aged 36 years)
MarriageHermina Adriana VroomView this family
September 22, 1952 (aged 38 years)
Death of a motherJohanna Maria Bruins
April 22, 1977 (aged 62 years)
Shared note: Overleden in Huize st. Jacob
Death of a wifeGeertruida Johanna Vink
October 24, 1982 (aged 68 years)
Death of a brotherJohannes Jacobus Plevier
1990 (aged 75 years)

Shared note: Verbleef in De Sint Willibrordus Stichting te Heiloo, Noord-Holland, Nederland
Death March 23, 1993 (aged 78 years)
Family with parents
father
/photos/Plevier, J.J..jpg
18851944
Birth: November 8, 1885 42 30Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: May 18, 1944Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
mother
/photos/Bruins, J.M..jpg
18901977
Birth: August 20, 1890 40 39Beverwijk, Noord-Holland, Nederland
Death: April 22, 1977Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Marriage
Marriage: January 15, 1914Zwolle, Overijssel, Nederland
-6 months
elder brother
19131990
Birth: July 12, 1913 27 22Leiden, Zuid-Holland, Nederland
Death: 1990
12 months
himself
/photos/Plevier, F. E..jpg
19141993
Birth: July 4, 1914 28 23Zwolle, Overijssel, Nederland
Death: March 23, 1993Groningen, Groningen, Nederland
9 years
younger brother
/photos/Plevier, Willem Marinus (Wim).jpg
19222007
Birth: November 28, 1922 37 32Zwolle, Overijssel, Nederland
Death: February 17, 2007Haarlem, Noord-Holland, Nederland
Family with Geertruida Johanna Vink
himself
/photos/Plevier, F. E..jpg
19141993
Birth: July 4, 1914 28 23Zwolle, Overijssel, Nederland
Death: March 23, 1993Groningen, Groningen, Nederland
ex-wife
19201982
Birth: March 24, 1920Andelst, Gelderland, Nederland
Death: October 24, 1982Cala Mayor, Mallorca, Spanje
son
Private
son
Private
Family with Maria Johanna (Marie) van Lent
himself
/photos/Plevier, F. E..jpg
19141993
Birth: July 4, 1914 28 23Zwolle, Overijssel, Nederland
Death: March 23, 1993Groningen, Groningen, Nederland
ex-wife
/photos/Lent van, Maria Johanna.jpg
19212001
Birth: December 26, 1921 35 33Oss, Noord-Brabant, Nederland
Death: April 11, 2001Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
son
Private
son
/photos/Plevier, W.H.W. 2015-12-20.jpg
19502015
Birth: October 12, 1950 36 28Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Death: December 20, 2015Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Family with Hermina Adriana Vroom
himself
/photos/Plevier, F. E..jpg
19141993
Birth: July 4, 1914 28 23Zwolle, Overijssel, Nederland
Death: March 23, 1993Groningen, Groningen, Nederland
wife
/photos/Vroom, Miep.jpg
19111993
Birth: October 17, 1911Groningen, Groningen, Nederland
Death: September 19, 1993Groningen, Groningen, Nederland
Marriage
Marriage: September 22, 1952Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Jacob Vincent (Jaap) Disselkoen + Maria Johanna (Marie) van Lent
partner’s partner
/photos/Disselkoen, Jacob.jpg
19171987
Birth: July 5, 1917 25 24Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland
Death: October 14, 1987Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
ex-wife
/photos/Lent van, Maria Johanna.jpg
19212001
Birth: December 26, 1921 35 33Oss, Noord-Brabant, Nederland
Death: April 11, 2001Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Marriage
Marriage: May 15, 1955Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
Shared note

Heeft in 1947 als "bediende" 2 vaarten naar Amerika gemaakt op de "Veendam" van de Holland-Amerikalijn.

14/08-47 t/m 13/09-47 Rotterdam - New York

18/09-47 t/m 25/10-47 Rotterdam - New York