Antonius Julien Kuijpers, 19191963 (aged 43 years)

Name
Antonius Julien Kuijpers
Given names
Antonius Julien
Nickname
Toon
Surname
Kuijpers
Note: volgens de stamboom van de familie Kuijpers (opgezet door zijn broer René Bellangie Kuijpers) is Toon overleden op 4 oktober 1962
Birth May 1919 33 28
Birth of a sisterJohanna Hendrica Ludovica Kuijpers
November 26, 1921 (aged 2 years)
Birth of a sisterEliza Julia Kuijpers
February 21, 1924 (aged 4 years)
Death of a sisterEliza Julia Kuijpers
March 31, 1924 (aged 4 years)
Birth of a brotherEmile Cyrille Kuijpers
February 12, 1925 (aged 5 years)
Death of a sisterJohanna Hendrica Ludovica Kuijpers
October 30, 1925 (aged 6 years)
Birth of a brotherRené Bellangie Kuijpers
November 30, 1930 (aged 11 years)
Birth of a brotherFrançois Alise Kuijpers
February 25, 1938 (aged 18 years)
Death of a brotherJoannes Angeline Ludovicus Kuijpers
September 13, 1956 (aged 37 years)
Death of a sisterCecilia Adriana Ludovica Kuijpers
August 3, 1963 (aged 44 years)
Death about 1963 (aged 43 years)

Family with parents
father
mother
elder sister
/headstones/2013-05-09_11-19-35-2.jpg
19101963
Birth: March 21, 1910 24 18Berchem, Antwerpen, België
Death: August 3, 1963Oss, Noord-Brabant, Nederland
sister
Private
elder brother
/overlijdens acte joannus angeline.jpg
19121956
Birth: October 27, 1912 26 21Deurne, Antwerpen, België
Death: September 13, 1956Oss, Noord-Brabant, Nederland
7 years
himself
19191963
Birth: May 1919 33 28's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: about 1963
3 years
younger sister
19211925
Birth: November 26, 1921 35 30Oss, Noord-Brabant, Nederland
Death: October 30, 1925Oss, Noord-Brabant, Nederland
2 years
younger sister
19241924
Birth: February 21, 1924 37 32Oss, Noord-Brabant, Nederland
Death: March 31, 1924Oss, Noord-Brabant, Nederland
12 months
younger brother
/photos/Opa-Kuijpers.jpg
19251981
Birth: February 12, 1925 38 33Oss, Noord-Brabant, Nederland
Death: September 5, 1981Oss, Noord-Brabant, Nederland
sister
Private
younger brother
/ons pap.jpg
19302017
Birth: November 30, 1930 44 39Oss, Noord-Brabant, Nederland
Death: March 30, 2017Grave
7 years
younger brother
/photos/kuipers_f_a.jpg
19381996
Birth: February 25, 1938 51 46Oss, Noord-Brabant, Nederland
Death: February 2, 1996Oss, Noord-Brabant, Nederland
Family with Antoinetta de Goey
himself
19191963
Birth: May 1919 33 28's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: about 1963
partner
daughter
Private
son
Private
Name

volgens de stamboom van de familie Kuijpers (opgezet door zijn broer René Bellangie Kuijpers) is Toon overleden op 4 oktober 1962