Wilhelmus Cuijpers, 1742

Name
Wilhelmus Cuijpers
Given names
Wilhelmus
Surname
Cuijpers
Also known as
Kuijpers
Family with parents
father
mother
Marriage
Marriage:
elder sister
1731
Birth: July 6, 1731 23Den Bosch, Noord-Brabant, Nederland
Death:
4 years
elder brother
1735
Birth: February 22, 1735 27Den Bosch, Noord-Brabant, Nederland
Death:
5 years
elder sister
1740
Birth: January 2, 1740 32Den Bosch, Den Bosch, Noord-Brabant, Nederland
Death:
3 years
himself
Family with Hendrina van der Loo
himself
partner
daughter
1766
Birth: April 6, 1766 23's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death:
23 months
daughter
17681848
Birth: March 10, 1768 25's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: November 19, 1848Cromvoirt, Noord-Brabant, Nederland
19 months
daughter
17691816
Birth: September 27, 1769 26's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: March 17, 1816's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
4 years
daughter
17731839
Birth: December 10, 1773 31's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: March 3, 1839's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
4 years
son
1777
Birth: September 9, 1777 34's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death:
8 years
son
17851855
Birth: May 30, 1785 42's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: January 31, 1855's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
3 years
son
17881842
Birth: April 1, 1788 45's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
Death: July 19, 1842's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland
son
son
BirthView

Identificatie NT000664774 Datum 14/10/1742 Soort Dopen Toegang Dopen (DenBosch) Bron DTB-023 Vindplaats GAHt Kerk Jan-Pieter-Cathrien Kerkelijke Gezindte RK

Personen

Naam: Erthoven, Joannes Rol: Getuige

Naam: Cuijpers, Wilhelmus Geslacht: m Rol: Gedoopte Wettig: ja

Naam: Bruijn, Allegonda de Rol: Getuige

Naam: Cuijpers, Joannes Geslacht: m Rol: Vader

Naam: Eerthoven, Cornelia Geslacht: v Rol: Moeder