Hermanna Johanna Westen, 19061948 (aged 42 years)

/headstones/9561GA (RK)0781.jpg
Name
Hermanna Johanna Westen
Given names
Hermanna Johanna
Nickname
Manne
Surname
Westen
Family with parents
father
mother
elder brother
19021981
Birth: February 8, 1902 22 26Exloermond, Drenthe, Nederland
Death: June 4, 1981Weiteveen, ,
21 months
elder sister
19031987
Birth: October 20, 1903 24 27Odoorn, Drenthe, Nederland
Death: June 1, 1987Zandberg, Groningen, Nederland
2 years
herself
/headstones/9561GA (RK)0781.jpg
19061948
Birth: February 11, 1906 26 30Odoorn, Drenthe, Nederland
Death: September 24, 1948Emmen, Drenthe, Nederland
3 years
younger sister
19081995
Birth: September 30, 1908 29 32Onstwedde, Groningen, Nederland
Death: August 5, 1995Brunssum, Limburg, Nederland
sister
Private
younger sister
19121975
Birth: December 9, 1912 33 37Onstwedde, Groningen, Nederland
Death: December 4, 1975
6 years
younger sister
19181919
Birth: August 5, 1918 39 42Exloermond, Drenthe, Nederland
Death: March 3, 1919Exloermond, Drenthe, Nederland
Family with Frederik Jan Vos
partner
/headstones/9561GA (RK)0781.jpg
1883
Birth: January 20, 1883 23 22Ommelanderwijk, Groningen, Nederland
Death:
herself
/headstones/9561GA (RK)0781.jpg
19061948
Birth: February 11, 1906 26 30Odoorn, Drenthe, Nederland
Death: September 24, 1948Emmen, Drenthe, Nederland
son
Private
daughter
Private
son
19352009
Birth: December 23, 1935 52 29Nieuw-Weerdinge, Drenthe, Nederland
Death: April 10, 2009Ter Apel, Groningen, Nederland
Frederik Jan Vos + Berendina Zuidhof
partner
/headstones/9561GA (RK)0781.jpg
1883
Birth: January 20, 1883 23 22Ommelanderwijk, Groningen, Nederland
Death:
partner’s partner
18841930
Birth: June 25, 1884 32 26Nieuwe Pekela, Groningen, Nederland
Death: May 15, 1930Odoorn, Drenthe, Nederland
Marriage
Marriage: ?, Groningen, Nederland
Shared note

Hermanna is ziek geweest, waarbij zij veel in bed lag. Zij leed hoogstwaarschijnlijk aan kanker, waardoor zij vanaf 1942 bedlegerig was. (volgens kleindochter J. Vos)(per email)

Burial
Media object
Shared note: http://graftombe.nl/names/info/1164041/westen